2023-07-06, Ketvirtadienis

Jau greitai vidurvasaris: mėgaukimės nuotaikingomis pramogomis ir aktyviu poilsiu

2023-07-05 19 / šaltinis: lrytas.lt 

Jei pabodo kasdienis gulinėjimas prie jūros ar ežero, pats metas išbandyti aktyvų poilsį. Juo labiau, kad nuotaikingų ir kartu sveikatingų pramogų Lietuvoje tikrai netrūksta. Tik spėkite rinktis iš gausybės vasariškų pasiūlymų!

Prisipažinti meilėje – aukštai virš Palangos Kai saulė šviečia ryškiausiomis spalvomis, o jūros bangos dvelkia gaivumu, didingiausias ir aukščiausias, net 45 metrus siekiantis miesto simbolis – Palangos apžvalgos ratas – kviečia jus patirti pačius nuostabiausius jausmus bei atrasti tai, kas nepavaldu laikui: Baltijos jūros grožį, smėlėtas pakrantes, žalių pušų viršūnes bei romantiškas saulėlydžio spalvas.

O jeigu kilo noras kam nors prisipažinti meilėje, viena romantiškiauskių vietų įvairiaspalvių lempučių šviesoje ir Palangos miesto žiburių jūroje – ratui pakilus aukštai į dangų!

Ieškantiems išskirtinės prabangos ir elegancijos, visais metų laikais, Apžvalgos ratas siūlo unikalius potyrius VIP kabinoje. Čia jus pasitiks ne tik miesto panorama iš aukščiausio kurorto taško, bet ir prabangios minkštos kėdės, stilingas interjeras bei dovana – butelis putojančio vyno. Įsitaisę patogiai su savo draugais ar mylimaisiais klausykitės muzikos garsų prabangoje, pirštų galiukais sekite paplūdimio pakrantę, kurioje su didele aistra dūžta bangos, grožėkitės tilto, kuris įsilieja į jūros glėbį, drąsa, ir mėgaukitės nepakartojamais saulėlydžiais jaukioje draugijoje. Šie nuostabūs vaizdai išliks amžinai kaip vienas gražiausių prisiminimų gyvenime. Leisdamiesi kelione ratu, vaikai, trokštantys nuotykių, akimirksniu įsilies į stebuklingą pasaulį tarp žemės ir dangaus, kuriame atsivers medinės vilos, kaip iš pasakų, slepiančios šimtametę senovės istoriją, didingos jūros bangos, auksinės smėlio pakrantės ir smagiai padangėse skraidantys paukščiai.

Palangos apžvalgos ratas – puikus laisvalaikio praleidimo didžiausiame Lietuvos kurorte būdas, kuris pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą, dieną ir naktį, atveria magišką miesto gyvenimą vis kitomis spalvomis. Tikėtina, jog pasibaigus įspūdžių kupinai kelionei, ją norėsis patirti vėl ir vėl. Palangos apžvalgos ratas kviečia jus patirti pačius nuostabiausius jausmus bei atrasti tai, kas nepavaldu laikui.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2023/07/04/news/jau-greitai-vidurvasaris-megaukimes-nuotaikingomis-pramogomis-ir-aktyviu-poilsiu-27576528