2023-06-18, Sekmadienis

Palangoje atidarytas aukščiausias apžvalgos ratas Lietuvoje

 

2022-05-18 Palangos TIC /Šaltinis: Klaipėda su tavimi / Foto: Palangos apžvalgos ratas

Palangoje atidarytas aukščiausias apžvalgos ratas Lietuvoje
Palangoje pradėjo veikti didžiausias ir moderniausias apžvalgos ratas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Vaizdai iš paukščio skrydžio atsiveria nuo Šventosios iki pat Klaipėdos.

Pramoginio rato kūrėjas – Mondial kompanija, kuri daugiau nei keturis dešimtmečius gamina apžvalgos ratus ir kitus sudėtingus pramoginius įrenginius Nyderlanduose. Aukštos kokybės Mondial apžvalgos ratai savo savitu dizainu, įspūdingu naktiniu apšvietimu jau daug metų puošia Vakarų ir Šiaurės Europos, Australijos, JAV, Kanados ir kitų šalių didžiuosius miestus.

Poilsio ir pramogų komplekso „Palangos vasaros parkas“ teritorijoje, J. Basanavičiaus gatvėje sumontuotas apžvalgos ratas pritaikytas suktis tiek žiemą, tiek vasarą. Moderniausias ir aukščiausias kada nors Lietuvoje buvęs apžvalgos ratas siekia virš 40 m.

„Džiugu, kad šį miestų sąrašą papildė ir didžiausias Lietuvos kurortas Palanga, kurios grožį nuo šiol visais metų laikais bus galima stebėti iš viršaus – iš automatizuotų kabinų su vėsinimo ir šildymo sistema, klausantis muzikos garsų. Grožėtis mieste skendinčiais pušynais, senomis medinėmis vilomis, Birutės parku, jūros tiltu, kopomis, net Šventąja. Tai puiki pramoga kartu laiką praleisti su šeima ar draugais. Ko gero, ratas taps romantiškiausia vieta Palangoje, kur ilgiau nei kitur galėsite matyti saulėlydį, o gal net pasipiršti savo mylimajai VIP kabinoje matant nepakartojamus Lietuvos pajūrio vaizdus”, – teigia apžvalgos rato įkūrėjai.

Apžvalgos ratas veikia nuo 10 val. iki 22 val., atsižvelgiant į oro sąlygas. 27-niose gondolose telpa 160 žmonių, po 6 kiekvienoje.

Bilietas žmogui kainuos 10 eurų, o sumokėjus 50 eurų, galima gauti VIP kabiną. Per maždaug dešimt minučių apsukami trys ratai.

Į kabiną gali įvažiuoti ir neįgalusis su visu vežimėliu.

Visą straipsnį galite rasti :  Palangoje atidarytas aukščiausias apžvalgos ratas Lietuvoje (klaipedaassutavim.lt)